רישוי עסקים

הוצאת רישיון עסק לניהול העסק

על פי חוק רישוי עסקים, כל עסק טעון רישוי בישראל מחייב את בעליו בהוצאת רישיון לניהול עסק על מנת להפעיל את העסק כפוף לחוק רישוי עסקים.

משרד “ראשונים ברישוי” מומחים  ברישוי עסקים. המשרד מעניק לבעל העסק את הליווי לו הוא נדרש על מנת להתמודד מול הבירוקרטיה, רישיון העסק מוודא כי העסק פועל על פי תקנות של גורמי הרישוי בניהם רשות הכבאות וההצלה, משרד הבריאות, משרד החקלאות, משרד הכלכלה ואיכות הסביבה, בנוסף בכל רשות מוניציפאלית יידרש אישור ההנדסה. 

ועל כן בטרם אתם מחליטים לשכור את הנכס, פנו אלינו על מנת שנבצע עבורכם בדיקת היתכנות מקדמית, הבדיקה מוודא שאכן השימוש והייעוד של העסק תואמים לתכנית בניין עיר (תב”ע) של הרשות המקומית, כולל בדיקה מעמיקה בתיק בניין לאמת כי בנכס לא קיימות חריגות בנייה. משרדנו מספק את כל סוגי השירות לעסק – החל מהכנת בקשה לרישיון עסק, הגשת תכניות, הכנת גרמושקות ושרטוטים לעסק, 

 

התהליך של ההגשה וההתנהלות בקבלת רישיון עסק הוא תהליך מורכב המחייב ידע מקצועי, הניסיון שלנו להתמודד מול הרשויות בדרישות המקומיות מהווה יתרון משמעותי לעסקים רבים שבוחרים בנו להוביל אותם להצלחת העסק.

תהליך קבלת רישיון העסק הוא תהליך שבמסגרתו בודקים את העסק בשורה של קריטריונים חלקם ידועים מראש על פי אותו מפרט אחיד שפורסם וחלקו נתון לניסיון המתכנן בהתאם למהות העסק, חלק מהדרישות מפורטות בחוק לרישוי עסקים. קריטריונים אלה מתייחסים לסוגיות שטח העסק, תכנון העסק, טיב התכנון. כאשר מדובר בעסקי מזון, יש הקפדה יתרה של משרד הבריאות ורק כאשר העסק עומד בהם יתאפשר לו קבלה של אישור עקרוני.

 

בחירת אדריכל רישוי – משרדנו “ראשונים ברישוי” הינו משרד שעיקר מומחיותו זה בהוצאות רשיון עסק לכל סוגי העסקים טעוני רישוי, המוטו שלנו זה מתן שירות מקצועי ומהיר אשר מאפשר לבעל העסק להתעסק במה שחשוב באמת – תזרים המזומנים, למשרד יתרונות רבים: החל מניסיון וותק של מעל ל-5 שנים, מתן שרות בפריסה ארצית, מומחיות בתכנון מטבחים לעסקי המזון, המשרד מלווה את בעל העסק לכל אורך תהליך רישוי העסק, מעניק ליווי מלא בכל תהליך הרישוי, מזרז תהליכים מול כל גורמי האישור השונים, העסק נתקל בקושי? אל דאגה למשרדנו ניסיון רב בהליכי רישוי וטיפול בהיתרי בנייה, שימוש חורג לעסקים – פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות.